پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - هدایت سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 2391 19 ارديبهشت 1394 10:27 شماره :35091

هدایت سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل شد

در مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان جنگل‌ها,مراتع وآبخیزداری کشور,معاون استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان شهامت هدایت به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل معرفی شد.
در این مراسم که روز دوشنبه در سالن اجتماعات اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل برگزار شد، از زحمات اسدالله محسن‌زاده مدیرکل سابق قدردانی و شهامت هدایت که از اصحاب رسانه و کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری و معاون این اداره‌کل بود به سمت سرپرست منابع طبعیی و آبخیزداری استان اردبیل منصوب شد.
هدایت در سخنان خود از حمایت‌ها و همراهی‌های استاندار اردبیل در انتصاب خود قدردانی کرد و گفت: بنده به عنوان یک خبرنگار افتخار می‌کنم که در پستی قرار گرفتم که می‌توان خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه داد.
وی افزود: قطعاً حافظ منابع طبیعی و بیت‌المال خواهیم بود و تلاشمان بر این است تا با تمام توان از این حق و حقوق دفاع و صیانت کنیم.
ایشان به اهمیت مراتع طبیعی، جنگل و حوزه آبخیزداری اشاره کرد و یادآور شد: در هر سه حوزه تلاش خواهیم کرد تا برنامه‌ها و هدف‌های نظام اسلامی‌مان را تحقق بخشیده و بتوانیم به ارتقای این حوزه کمک کنیم.

سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل رهنمودهای مقام معظم رهبری را به عنوان تابلو و نشان حرکتی موثر در این حوزه دانست و تصریح کرد: قطعاً با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش خواهیم کرد تا این مواهب خدادادی پاس داشته شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 787
بازدید کل : 4691751
آخرین بروزرسانی:
31 تير 1397 1:12