پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بهره برداري از 15 پروژه منابع طبيعي خراسان شمالي درهفته دولت
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 340 7 شهريور 1395 9:3 شماره :44927

بهره برداري از 15 پروژه منابع طبيعي خراسان شمالي درهفته دولت
سرپرست اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري خراسان شمالي از بازديد و بهره برداری 15 پرو‍ژه منابع طبيعي و آبخيزداري در هفته دولت در اين استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی، حسن وحید گفت : 4 پروژه اداره جنگل که شامل جنگلکاری گوئینک ،بزداغی ،مهمانک و مراقبت و نگهداری از نهالستان در سطح 260هكتار و با اعتبار 4550 ميليون ريال در اين هفته به بازدید مي رسد.
وي تعداد عمليات آبخيزداري را 4 پروژه اعلام كرد و افزود : اين پروژه ها با اعتبار 9330ميليون ريال كه از محل اعتبارات استاني تامين شده است در هفته دولت بازديد مي شود.
وی هدف از انجام عمليات مزبور را حفاظت آب و خاک، کنترل سيل، سيلاب و رسوب عنوان کرد.
وحید پروژه هاي قابل بازديد اداره مرتع را 4 مورد عنوان كرد و اظهار داشت : اين پروژه ها با اعتبار2160 ميليون ريال با هدف افزايش توليد علوفه و بهبود وضعيت پوشش گياهي اجرا مي شود . اين پروژه ها شامل احداث آبشخور و بهسازی چشمه در شهرستانهای شیروان و مانه و سملقان و کپه کاری در شهرستانهای گرمه و جاجرم مي باشد.
سرپرست اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري خراسان شمالی در ادامه افزود پروژه بین المللی ترسیب کربن در شهرستان اسفراین و پروژه بین المللی منارید در شهرستانهای ،مانه و سملقان ،شیروان و بجنورد با مجموع مساحت280هزار هکتار(بیش از نقطه روستایی و سکونتگاهی و 26 هزار نفر جمعیت و اعتباراستانی 3500میلیون ریال و اعتبار ملی 3000میلیون ریال و اعتبار برنامه عمرانم سازمان ملل ( undp) 75 هزار دلار در حال اجرا و قابل بازدید می باشد .


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 999
بازدید کل : 4691899
آخرین بروزرسانی:
31 تير 1397 1:12