پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مطالعات 113000 هکتار کانون‌های ریزگرد جنوب شرق اهواز تا پایان سال 1396 به اتمام می‌رسد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 490 11 دی 1396 12:7 شماره :45794

مطالعات 113000 هکتار کانون‌های ریزگرد جنوب شرق اهواز تا پایان سال 1396 به اتمام می‌رسد


پیام طبیعت: مطالعات 113000 هکتار کانون‌های ریزگرد جنوب شرق اهواز توسط مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور تا پایان سال 1396 آماده و جهت تصویب به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ارائه می‌شود.
در نشست مشترک رؤسای سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع بر اجرای دقیق مطالعات کانون‌های ریزگرد و تسریع در عملیات اجرایی در عرصه‌های جنوب شرق اهواز تأکید گردید.
مهندس خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این نشست، هماهنگی و همکاری میان بخش اجرا و تحقیقات را ضروری دانست و خواستار سرعت و دقت عمل در مطالعات کانون‌های گرد و غبار داخلی شد.
بر اساس این گزارش دکتر عادل جلیلی رئیس مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع نیز گزارشی از روند اجرای مطالعات کانون ریزگرد جنوب شرق اهواز ارائه کرد.
گفتنی است مرجع تصویب مطالعات یاد شده، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواهد بود و مقرر شده نقشه‌های اجرایی عملیات مقابله با گرد و غبار پس از بررسی‌های صحرایی توسط نمایندگان سازمان و مؤسسه و اداره کل منابع‌طبیعی استان خوزستان در اسرع وقت بررسی و برای تصویب نهایی آماده شود.
در این نشست دکتر فرهاد سرداری مدیر کل امور بیابان سازمان جنگل‌ها، مهندس احمد مطیعی مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان‌ خوزستان، دکتر احمدی مجری طرح مقابله با پدیده بیابانزایی و کنترل کانون های بحرانی گرد و غبار و مسئولین بخش‌های تحقیقاتی مؤسسه تحقیقات جنگل و مرتع نیز حضور داشتند.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 419
بازدید کل : 4664978
آخرین بروزرسانی:
24 تير 1397 21:57