پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها منصوب شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 2047 23 دی 1396 12:16 شماره :46056

معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها منصوب شد

 

خلیل آقایی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور امروز (شنبه) در حکمی ناصر حیدری پوری را جانشین پرویز گرشاسبی به عنوان معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان منصوب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، ناصر حیدری پوری که این سمت را پذیرفته  از جنس منابع طبیعی است و پیش از این 6 سال مسئولیت معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی استان هرمزگان، مدت زمانی معاون طرح و برنامه و معاون امور اداری سازمان جنگل ها و پیش از این نیز رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان را بر عهده داشته  است.

معاون جدید آبخیزداری، مراتع و امور بیابان در مراسم معارفه خود گفت: با منابع طبیعی بیگانه نیستم و خوشحالم یک بار دیگر به خانه ام برگشته ام.

حیدری پوری تصریح کرد: معاونت آبخیزداری، مراتع و امور بیابان به جهت سطح و سطوح و تصمیم گیری از سایر حوزه‌ها بسیار گسترده تر است و ما کارها را در این معاونت با قوت پیش می بریم.

وی ابراز داشت: بدنبال اقتصادی کردن این حوزه هستیم تا بتوانیم جلب مشارکت حداکثری مردم را با تمایل بیشتری در طرح ها و پروژه های منابع طبیعی داشته باشیم.

وی گفت: بین فعالیت اجرایی منابع طبیعی با بخش موسسات علمی و تحقیقاتی گسست و شکاف زیادی ایجاد شده و ما بیابد به دنبال علمی کردن فعالیت ها نیز باشیم.

وی گفت: در جهت تجهیز منابع انسانی باید به علم و دانش و تخصص روی آوریم و برای علمی و اقتصادی کردن مراتع باید بیشتر تلاش کنبم.

وی احصاء تجربیات گذشته را بسیار مهم و تاثیر گذار خواند و یادآور شد طی 5،4 دهه گذشته تجربیات و فعالیت های خوبی صورت گرفته و بکار گیری این تجربیات در مدیریت دانش بسیار اثرگذار است.

حیدری پوری همچنین یادآور شد: وزیر جهاد کشاورزی نظرش بر تقویت فعالیت های آبخیزداری است و مایه مباهات است که وزیر در کمتر از دو ماه 4 بار به موضوع آبخیزداری اشاره داشته و اکنون یکی از 8 محور فعالیت های در دست اولویت دولت موضوع آبخیزداری است.

اگر تغییر و تحولات اتفاق نیفتد کار ها راکد می ماند

  پرویز گرشاسبی معاون سابق آبخیزداری، مراتع و امور بیابان در مراسم تودیع خود گفت: تغییر و تحولات برای هر مجموعه ای واجب و ضروری است و اگر اتفاق نیفتد قطعاً کارها راکد می ماند.

وی افزود: بنده به شخصه به تحول اعتقاد دارم و به نظر من سنوات مدیریتی نباید بیش از 4 سال به طول بینجامد. 

وی انجام پروژه های بین المللی را در ایران کاری اثر بخش و ارزشمند توصیف کرد و گفت: این پروژه ها در کشور مدل و خروجی خوبی داشته و سازمان جنگل ها باید همراهی کند تا این پروژه ها با قوت ادامه و استمرار پیدا کند.

 

 

 

 

 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
نام :
تاریخ درج :   24 دی 1396 11:56
باسلام.ضمن تبریک این انتصاب وآرزوی موفقیت برای آقای مهندس حیدری پوری ،امیدوارم سایر انتصابات آقای مهندس چه درسطح ستادسازمان وچه استانها نیز به شایستگی انجام تا رکود حاکم برسازمان وادارات کل منابع طبیعی استانها به پویایی مبدل گردد.
آمار بازدید
بازدید روز : 7656
بازدید کل : 5626387
آخرین بروزرسانی:
26 دی 1397 15:56