پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - روابط عمومی برای اجرای اهداف سازمانی باید به تکنولوژی پیشرفته مجهز شود
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 880 15 بهمن 1396 14:12 شماره :46553

روابط عمومی برای اجرای اهداف سازمانی باید به تکنولوژی پیشرفته مجهز شود

پیام طبیعت: رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشورعصر روز گذشته در بازدید از دفتر روابط عمومی و اموربین الملل در جمع کارکنان این دفتر گفت: توسعه و گسترش ارتباطات امروز روش و شیوه اطلاع رسانی به افکار عمومی را دچار تحول کرده و روابط عمومی برای همگام شدن با این جریانات باید به ابزار و تکنولوژی پیشرفته و به روز مجهز شود.

مهندس آقایی افزود: روابط عمومی در ستاد و استان ها برای پیشبرد اهداف سازمانی و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی راه درازی در پیش دارند و علیرغم پیشرفت ها و توسعه ارتباطات، پل های ارتباطی با مخاطبان و بهره برداران بخوبی برقرار نیست و برای اتصال این ارتباط باید بدنبال روش های نتیجه گرا باشیم تا بطور شایسته ای تکریم ارباب رجوع انجام شود.

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: روابط عمومی نباید ثناگوی سازمان باشد بلکه باید فضایی ایجاد کند تا منتقدین بتوانند اقدامات و عملکرد ما را نقد کنند.

 معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: من دست منتقدین را می بوسم زیرا که نقد موجب رشد سازمانی می شود و ما باید با چهره گشاده حرف های منتقدین را بشنویم تا مشکلات و تنگناهایی را که قطعاً وجود دارد مرتفع نماییم.

در ادامه محسن نقیلو مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل ضمن تشکر از حضور ریاست سازمان، برای انجام وظایف خطیر محوله در ستاد و استان ها خواستار توجه ویژه تخصیص اعتبارات و استخدام نیروی انسانی شد.

شایان ذکر است در این نشست صمیمانه کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل نظرات و پیشنهادات خود را به ریاست سازمان بیان داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2795
بازدید کل : 5931157
آخرین بروزرسانی:
4 اسفند 1397 17:35