پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اخذ سند تک برگی بیش از 30 هزار هکتار اراضی ملی در لرستان
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 313 16 بهمن 1396 17:25 شماره :46584

اخذ سند تک برگی بیش از 30 هزار هکتار اراضی ملی در لرستان
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون، سند مالکیت 30 هزار هکتار از اراضی ملی این استان به نام دولت صادر شده است، گفت: اخذ سند مالکیت اراضی ملی در راستای ایجاد زیرساخت‌ های سرمایه ‌گذاری و تحقق سیاست‌ های اجرایی سازمان جنگل ‌ها صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان، شیرزاد نجفی اظهار داشت: با تثبیت اسناد مالکیت دولت در عرصه های ملی، زمینه سوء استفاده افراد سودجو و فرصت طلب و کسانی که به عرصه ‌های منابع طبیعی چشم طمع و تعرض دارند کنترل می شود.

وی تصریح کرد: همچنین در 2 سال اخیر، در قالب طرح تعیین و تکلیف اراضی اختلافی، تکلیف 956 فقره پرونده اختلافی روشن و مشخص شده است.

نجفی اخذ سند تک برگی (کاداستر) را یکی از برنامه های مهم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان عنوان کرد و افزود: در این طرح، پس از جانمایی نقشه اجرای مقررات ماده 2 پلاک های ثبتی با مختصات utm در سامانه کاداستر ثبت می گردد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مقابله با تخریب، تصرف، ساخت و ساز، تغییر و تبدیل اراضی ملی و منابع طبیعی به اراضی کشاورزی و مسکونی را از جمله اهداف اخذ سند مالکیت اراضی ملی به نام دولت عنوان کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2102
بازدید کل : 4835735
آخرین بروزرسانی:
29 امرداد 1397 15:11