پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - افتتاح ۱۶ طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در لرستان
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 315 18 بهمن 1396 9:37 شماره :46621

افتتاح ۱۶ طرح منابع طبیعی و آبخیزداری در لرستان
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجرگفت: همزمان با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۱۶ پروژه در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری در استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه طرح ها شامل عملیات آبخیزداری،جنگل کاری اقتصادی،اجرای پروژه بهبود و اصلاح مراتع، احداث نهالستان گرمسیری و کاشت گیاهان دارویی می باشد، اظهار داشت: اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای این طرح ها هزینه شده که در دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید.

وی، هدف ازاجرای این پروژه‌ها را کنترل رسوب و فرسایش خاک، ذخیره آب و نزولات جوی، جلوگیری از هدر رفت هرزآب‌ها و مقابله با ریزگردها عنوان کرد و افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، گامی مؤثر در راستای حفاظت از منابع طبیعی برداشته خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2105
بازدید کل : 4835738
آخرین بروزرسانی:
29 امرداد 1397 15:11