بازدید : 558 8 دی 1395 12:20 شماره :47186

مستند هبوط بهترین اثر بخش جنبی جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی استانها شد
مستند هبوط تولید اداره كل منابع طبيعي و صدا و سیمای مرکز البرز به عنوان بهترین اثر بخش جنبی (محیط زیست) در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها معرفی شد .
به گزارش پايگاه اطلاع رساني اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري البرز به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای استان این مستند به تهیه کنندگی محسن اولیایی با مشاركت كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان البرز به مدت 34 دقيقه به موضوع منابع طبيعي ، آبخيزداري ، جنگل ، مراتع و بيابان ساخته شده است .
هدف از ساخت اين مستندِ نمايشي نشان دادن مديريت منابع آب، چرايي بي رويه مراتع توسط دام ها و چالش هاي مهم منابع طبيعي است .
مستند هبوط كه در جغرافياي استان البرز توليد شده است منابع طبيعي به عنوان موهبتي الهي كه به وسيله انسان در حال تخريب و راه كارهاي آن پرداخته شده است .
نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما با شعار «رسانه ملی، شبکه‌های استانی، محور رشد و توسعه پایدار» ۳۰ آذرماه امسال به مدت سه روز در خوزستان برگزار شد.
این جشنواره با هدف رقابت سازنده میان تولیدکنندگان آثار تلویزیونی، رادیویی، خبری، مستند، پژوهشی و موسیقایی، به منظور انتخاب آثار برتر برای برنامه‌سازی، تشویق هنرمندان و ارزیابی کمی و کیفی تولیدات مراکز و هدایت تولیدات سال‌های بعد در مسیر رویکردهای اساسی سازمان صدا و سیما، در قالب پنج کمیسیون محتوایی شامل تحقیق و پژوهش، خبر، سیما (نمایشی، انیمیشن- مستند)، صدا و موسیقی و کمیته‌های مختلف اجرایی برگزار شد.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1322
بازدید کل : 5536132
آخرین بروزرسانی:
1 آبان 1396 15:5