بازدید : 568 8 دی 1395 12:26 شماره :47187

اخذ سند برای 54 هزار هکتار اراضی ملی در استان اردبیل
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: بمنظور تثبیت مالکیت دولت بر عرصه های ملی در سال جاری برای بیش از54 هزار هکتار اراضی ملی در استان اردبیل به نام دولت جمهوری اسلامی ایران سند مالکیت اخذ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت با اعلام این خبر گفت: در راستای تفکیک انفال و تثبیت مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های ملی از ابتدای سال جاری تاکنون برای 54 هزار هکتار از اراضی ملی استان در قالب 85فقره در 60 پلاک اصلی اعم از اسناد ماخوذه وتک برگی شده به نام سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران سند اخذ شده است.
وی افزود: تفکیک اراضی ملی از مستثنیات و اخذ اسناد اراضی ملی ضمن تسهیل امورات حفاظت از عرصه های منابع طبیعی کاهش اختلافات مردم با منابع طبیعی را بدنبال داشته و باعث جلوگیری از تصرف این اراضی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی می‌شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در پایان افزود: با صدور اسناد اراضی ملی با حد نگاری دقیق و مختصات مکانی وضعیت عرصه و تطبیق حدمالکیت اراضی متعلق به افراد حقیقی و حقوقی با اراضی ملی مشخص و به وسیله آن تثبیت حاکمیت دولت با رعایت حقوق مردم کاملاً احراز می‌شود.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 10462
بازدید کل : 5529333
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1396 15:3