بازدید : 360 26 بهمن 1395 9:56 شماره :48172

مدیریت جامع حوزه های آبخیز رویکرد اصلی منابع طبیعی استان خراسان جنوبی
مدیرکل منابع طبیعی استان خراسان جنوبی گفت: در سال آینده طرح مدیریت جامع حوزه های آبخیز را بصورت فراگیر در همه شهرستان ها اجرا خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی استان خراسان جنوبی، علیرضانصرآبادی گفت: اگر در هر شهرستان یک منطقه به عنوان طرح مدیریت جامع در نظر بگیریم در کنار آن و انجام درون و برون سازمانی را گسترش دهیم خیلی موفق تر و موثر تر خواهد شد اینکه پروژه ها را پراکنده و به صورت روزمره اجرا کنیم.
وی در دومین برنامه اصلی خود اجرای طرح های مشترک و متقابل با سازمان ها و نهادهای بزرگ مانند آستان قدس رضوی و بنیادها اعلام کرد.
نصرآبادی هدف از اجرای پروژه های مشترک را محرومیت زدایی و اشتغال زایی برای روستائیان دانست و گفت: تجربیات موفق این اداره کل در پروژه های بین المللی راهگشا اجرای طرح های محرومیت زدایی این سازمان ها است.
مدیرکل منابع طبیعی استان اولویت سوم خود را تغییر نگرش و اصلاح نگاه متقابل بین منابع طبیعی و جوامع هدف دانست نصرآبادی شناساندن سازمان منابع طبیعی به مردم و مسئولین و اهداف و برنامه های آن را بسیار ضروری دانست و گفت: برای توسعه پایدار نیازمند اصلاح نگرش ها و نگاه مسئولین به منابع طبیعی هستیم.
وی اجرای موفق پروژه های بیابان زدایی، ممیزی مراتع و آبخیزداری را از دستاوردهای منابع طبیعی استان برشمرد.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 10483
بازدید کل : 5529349
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1396 15:3