پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - چهار دستگاه ادوات راهسازی در سنندج توقیف شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 39 23 فروردين 1397 10:34 شماره :48172
فرمانده پاسگاه ویژه منابع طبیعی سنندج:
چهار دستگاه ادوات راهسازی در سنندج توقیف شد
 

فرمانده پاسگاه ویژه حفاظت منابع طبیعی سنندج گفت: ماموران این یگان چهار دستگاه ادوات راهسازی شامل سه بیل مکانیکی و یک لودر که در حال تخریب اراضی ملی بودند را در روستای دانیکش بخش کلاترزان این شهرستان توقیف کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری کردستان به تقل از ایرنا ؛ماشا الله علیایی گفت: ماموران این یگان در گشت زنی های خود ضمن شناسایی عوامل تخریب عرصه های ملی، موفق به توقیف این ماشین آلات شدند.
وی افزود: همچنین سه نفر نیز در زمینه خریب اراضی ملی شناسایی و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی شهرستان معرفی کردند.
علیایی اضافه کرد: این افراد قصد داشت با تخریب بخش هایی از اراضی ملی در این روستا و کرت بندی آن، زمین برای احداث باغ ایجاد کنند.
وی با اشاره به اینکه دستگاه های راهسازی تازه عملیات تخریب را شروع کرده بودند، یادآور شد: تخریب کنندگان 2 هزار مترمربع، محل احداث چهار واحد مسکونی و 700 مترمربع راه ارتباطی را تخریب کرده بودند.
وی تاکید کرد: مردم می توانند با استفاده از شماره تلفن گویای 1504 منابع طبیعی کردستان هر گونه تخریب و تصرف در منابع طبیعی استان را اطلاع دهند تا ماموران به سرعت در محل حضور پیدا کرده و با متخلفان برابر قانون برخورد کنند.
روستای دانیکش در 50 کیلومتری غرب سنندج و در دهستان نگل و از توابع بخش کلاترزان این شهرستان قرار دارد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 10514
بازدید کل : 4403195
آخرین بروزرسانی:
30 ارديبهشت 1397 16:12