پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - توقیف دو دستگاه کامیون حامل 30 تن چوب آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 73 26 فروردين 1397 8:53 شماره :48180

توقیف دو دستگاه کامیون حامل 30 تن چوب آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از توقیف دو دستگاه کامیون حامل 30 تن چوب آلات قاچاق جنگلی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت با اعلام این خبر گفت: با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان این دستگاه در جاده اردبیل مغان توقیف و محموله قاچاق ضبط شد.

وی افزود: در این رابطه دو نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی استان معرفی شده اند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با بیان اینکه نیروهای یگاه حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بصورت شبانه روزی و با کنترل گلوگاههای قاچاق استان فعالیت داشته و با متخلفین برخورد جدی خواهند داشت.

وی از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هر گونه فرآورده های جنگلی ومرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان 1504 مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان که به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارشات مردمی بوده اطلاع دهند.

وی تصریح کرد:‌حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده که انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته و با مشاهده چنین مواردی مراتب را اطلاع‌رسانی کنند تا بتوانیم از تخریب منابع طبیعی جلوگیری کنیم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 836
بازدید کل : 4691781
آخرین بروزرسانی:
31 تير 1397 1:12