پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - وظیفه خطیر حراست، ایجاد وفاق و اتحاد است
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 240 19 ارديبهشت 1397 16:50 شماره :48781
مهندس آقایی رئیس سازمان جنگل‌ها:
وظیفه خطیر حراست، ایجاد وفاق و اتحاد است

مهندس آقایی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در جمع مسئولین حراست ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در مرکز آموزش مهندس ساعی کلارآباد گفت: وظیفه خطیر حراست‌ها ایجاد وفاق ملی و کنترل آرامش و ایجاد اتحاد است.

آقایی با اشاره به اهمیت منابع طبیعی، به نقش پر رنگ مردم در حفاظت از این نعمت های خدادادی تاکید کرد و گفت: وظیفه اصلی سازمان، رضایتمندی مردم از فعالیت‌های سازمان است و تلاش در راه کسب این رضایتمندی گامی موثر در موفقیت سازمان است.

رئیس سازمان جنگل‌ها در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن تصمیم ناشایست دولت آمریکا در نقض بر جام، این کار را یک تصمیم احمقانه دانست و افزود: این اقدام ناشایست نتیجه وجود نگاه کاسب‌کارانه دولتمردان آمریکا در دنیاست، آنها چون می‌دانند از ایران چیزی به دست نمی آورند، با فشار به نوکرانشان در منطقه خاورمیانه سعی در کسب در آمد و رسیدن به مقاصد خود دارند.
وی خاطر نشان کرد: در این دوره وظیفه خطیر حراست ها ایجاد وفاق ملی و کنترل آرامش و ایجاد اتحاد است.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 541
بازدید کل : 4665053
آخرین بروزرسانی:
24 تير 1397 21:57