پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها در اصفهان برگزار شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 642 20 ارديبهشت 1397 13:32 شماره :48810

گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها در اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، این گردهمایی با حضور مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها به مدت دو روز در اصفهان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه درسازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این گردهمایی گفت: برای هر فردی باید پرسش هایی مطرح باشد و بر اساس این پرسش ها باید خط و مشی و نحوه زندگی خود را تعریف نماید. نخست اینکه من کیستم؟ اگر انسان خلیفه خداوند بر روی زمین باشد باید رنگ خدایی بخود بگیرد و در قرآن در مورد انسان آیات فراوانی وجود دارد که باید بر روی آنها تدبر کرد.


حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد افزود: هرفردی باید وظیفه اش را نسبت به خود،
اجتماع، مملکت و دینش را بداند و به آن به نحو احسن عمل نماید.

لازم بذکر است متأسفانه حجت الاسلام و المسلمین پوری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان در راه عزیمت به اصفهان بر اثرسانحه تصادف دارفانی را وداع گفت و به لقاء معبود شتافت. ضمن عرض تسلیت خدمت خانواده محترم ایشان، یادشان را گرامی می داریم.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5141
بازدید کل : 5625103
آخرین بروزرسانی:
26 دی 1397 11:56