پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها در اصفهان برگزار شد
🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳  |  🌳 مهمان شایسته طبیعت باشیم 🌳  |   🌳 منابع طبیعی با مردم، برای مردم 🌳  |  هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
بازدید : 290 20 ارديبهشت 1397 13:32 شماره :48810

گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها در اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، این گردهمایی با حضور مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها به مدت دو روز در اصفهان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه درسازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این گردهمایی گفت: برای هر فردی باید پرسش هایی مطرح باشد و بر اساس این پرسش ها باید خط و مشی و نحوه زندگی خود را تعریف نماید. نخست اینکه من کیستم؟ اگر انسان خلیفه خداوند بر روی زمین باشد باید رنگ خدایی بخود بگیرد و در قرآن در مورد انسان آیات فراوانی وجود دارد که باید بر روی آنها تدبر کرد.


حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد افزود: هرفردی باید وظیفه اش را نسبت به خود،
اجتماع، مملکت و دینش را بداند و به آن به نحو احسن عمل نماید.

لازم بذکر است متأسفانه حجت الاسلام و المسلمین پوری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان در راه عزیمت به اصفهان بر اثرسانحه تصادف دارفانی را وداع گفت و به لقاء معبود شتافت. ضمن عرض تسلیت خدمت خانواده محترم ایشان، یادشان را گرامی می داریم.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 539
بازدید کل : 4665052
آخرین بروزرسانی:
24 تير 1397 21:57