پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حجت الاسلام یوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی گلستان به دیار حق شتافت
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 669 20 ارديبهشت 1397 14:38 شماره :48812

حجت الاسلام یوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی گلستان به دیار حق شتافت
 

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا یوری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان به رحمت ایزدی پیوست و صبح امروز در آرامستان روستای مادری به خاک سپرده شد.

شادروان حجت الاسلام والمسلمین یوری در 19 اردیبهشت ماه جهت شرکت در جلسه ای با حضور مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور عازم شهر اصفهان بود که در مسیر دچار سانحه تصادف شد و جان به جان آفرین تسلیم نمود.

در مراسم تدفین این عزیز سفر کرده مسئولان و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، سازمان جهاد کشاورزی و تعداد زیادی از اقوام و دوستان و آشنایان ایشان حضور داشتند.

نماز میّت ایشان توسط حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و  امام جمعه شهرستان گرگان قرائت و پس از آن پیکرشان به روستای مادری ، َسرَکلاته خرابه شهر منتقل و در آرامستان این روستا به خاک سپرده شد.

سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور این ضایعه غم بار را به خانواده محترم، کلیه دوستان، اقوام و آشنایان ایشان همچنین کلیه همکاران این اداره کل تسلیت عرض نموده، از خداوند منّان غُفران الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان را مسئلت دارد.

 

 

 

 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5123
بازدید کل : 5625090
آخرین بروزرسانی:
26 دی 1397 11:56