پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه برگزارشد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 417 22 ارديبهشت 1397 9:20 شماره :48822

گردهمایی سراسری مسئولین حوزه های نمایندگی ولی فقیه برگزارشد
 

این گردهمایی با حضور مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه ادارات کل منابع طبیعی  و آبخیزداری استان ها به مدت دو روز در اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، نماینده ولی فقیه در سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور دراین گردهمایی گفت: برای هرفردی باید پرسش هایی مطرح باشد و براساس این پرسش ها باید خط و مشی و نحوه زندگی خود را تعریف نماید . نخست اینکه من کیستم ؟ اگر انسان خلیفه خداوند برروی زمین باشد باید رنگ خدایی بخود بگیرد و در قرآن درمورد انسان آیات فراوانی وجود دارد که باید برروی آنها تدبر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد افزود: هرفردی باید وظیفه اش را نسبت به خود ، اجتماع، مملکت ودینش را بداند و به آن به نحو احسن عمل نماید.

لازم بذکر است متأسفانه حجت الاسلام والمسلمین پوری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان در راه عزیمت به اصفهان بر اثرسانحه تصادف دارفانی را وداع گفت و به لقاء معبود شتافت. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5119
بازدید کل : 5625087
آخرین بروزرسانی:
26 دی 1397 11:56