پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - با حکم رییس سازمان جنگل ها/ سرپرست دفتر فنی مرتع منصوب شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 582 22 خرداد 1397 9:20 شماره :49487

با حکم رییس سازمان جنگل ها/ سرپرست دفتر فنی مرتع منصوب شد

در حکمی از سوی مهندس خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری مهندس ترحم بهزاد سرپرست دفتر فنی مرتع شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، بهزاد با سایه روشن های مرتع بیگانه نیست زیرا دو دهه در این حوزه کار می کند. او فارغ التحصیل دانشگاه تهران است و رشته تحصیلی اش مرتع و آبخیزداری است.

پیش از این ابوالفضل یاوری سمت مدیر کلی این حوزه را داشت که اکنون جایش را به ترحم بهزاد داده است.


متن حکم صادره از سوی رییس سازمان جنگل ها بدین شرح است:

 

جناب آقای ترحم بهزاد

سلام علیکم

با عنايت به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم آبخيزداري، امور مراتع و بيابان به موجب اين حكم به سمت سرپرست دفتر امور مراتع منصوب مي‌شويد.                        

اميد است با اتكال به خداوند قادر متعال و بهره گيري از تقواي الهي، مديريت جامع و كارآمد و رعايت قانون با استفاده از كليه ظرفيت ها، استعدادها و نيروهاي متخصص و متعهد در راستاي اهداف سازمان به ويژه راهبرد جامع نگري در حوزه آبخيز و مشاركت مردم با رويكرد اصلاح و احياء مراتع و گياهان دارويي در قالب طرح‌هاي مرتعداري، نظارت و ارزيابي مستمر طرح‌هاي مرتبط و مهار عوامل ناپايداري و تخريب مراتع گام‌هاي مؤثري برداريد.

توفيق روز افزون جنابعالي را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و پيشبرد برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه منابع طبيعي از خداوند قادر مسئلت دارم.

 

خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1498
بازدید کل : 5411387
آخرین بروزرسانی:
19 آذر 1397 20:9