بازدید : 202 20 فروردين 1396 9:29 شماره :49525

آغاز به کار پاسگاه های کنترل کوچ دام فریدن
فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان فریدن گفت: پس از آغاز به کار پاسگاه کنترل کوچ دام شماره یک شهرستان فریدن، پاسگاه های شماره دو و سه شهرستان نیز آغاز به کار کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، نصیری با بیان این خبر افزود: با توجه به ضرورت جلوگیری از چرای زودهنگام و انتقال دام بین شهرستان ها و استان های همجوار هر ساله در انتهای اسفندماه پاسگاه کنترل کوچ دام راه اندازی شده که تا ابتدای خرداد سال آینده برقرار است.
وی اظهارداشت: کارشناسان سازمان جنگل ها از پاسگاه های کنترل کوچ دام شهرستان فریدن بازدید به عمل آوردند در این بازدید که توسط کارشناسان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از سه پاسگاه کنترل کوچ شهرستان فریدن در اوایل فروردین سال جاری و با همراهی کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فریدن انجام شد، عملکرد نیروها و وضعیت پاسگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفت.
لازم بذکر است ،با فعالیت شبانه روزی این پاسگاه ها تا این تاریخ از ورود سه دستگاه کامیون حامل دام سبک به محدوده شهرستان جلوگیری شده است.
گفتنی است هدف از اجرای این طرح ، ایجاد فرصت برای رویش وزادآوری گیاهان درفصل بهار می باشد.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1286
بازدید کل : 5362874
آخرین بروزرسانی:
1 مهر 1396 16:23