بازدید : 193 23 فروردين 1396 13:37 شماره :49574

برای صیانت از منابع طبیعی سازو کارهای جدید لازم است
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برای صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست سازو کارهای جدید لازم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان ، جبار کوچکی نژاد با اعلام مطلب فوق افزود: با توجه به فرامین رهبری برای حفظ منابع طبیعی فرصت مناسبی برای تدوین سیاست های جدید و سازوکارهای نوین در زمینه صیانت و پاسداشت از انفال الهی بوجود آمده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : تمام قوای سه گانه کشور با اهتمام جدی برای طراحی سیستم مناسب حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست تلاش می کنند.
نایب رییس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس در دیدار با مدیریت و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان ضمن اشاره به دست آوردهای شایسته حافظان منابع طبیعی در زمینه صیانت از جنگل ها و مراتع استان گفت: مجموعه مدیریتی و کارشناسان منابع طبیعی در استان گیلان وظیفه سنگینی بر عهده دارند وبایستی با استفاده از مساعدت تمامی دستگاه ها به ویژه دستگاه های نظارتی و بازرسی از شدت فشارها و آسیب های محتمل کاسته شود.
نماینده مجلس دهم از مشارکت مردم در همکاری با متولیان حفظ منابع طبیعی گیلان سخن گفت و افزود : فرهنگ سازی بین جوانان و نوجوانان در سطوح آموزشی مدارس و دانشگاه ها سرمایه گذاری مناسبی است برای ترویج فرهنگ منابع طبیعی که شاید دیر به انجام برسد اما زیربنایی و ماندگار خواهد بود.
در این دیدار دکتر محسن یوسف پور با ارایه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان خلاصه ای از اقدامات و تلاش های صورت گرفته توسط حافظان انفال الهی را تشریح کرد.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1219
بازدید کل : 5536057
آخرین بروزرسانی:
1 آبان 1396 15:5