بازدید : 186 26 فروردين 1396 11:30 شماره :49603

همایش ملی گیاهان دارویی در زنجان برگزار می‌شود
دبیر انجمن گیاهان دارویی استان زنجان گفت: بر اساس تصمیم انجمن گیاهان دارویی استان زنجان و تصویب انجمن گیاهان دارویی ایران " همایش ملی دستاوردهای نوین در گیاهان دارویی و داروهای گیاهی"" مهرماه امسال در زنجان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، حسین حسینی منفرد افزود: تبادل تازه ترین یافته ها در زمینه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، فعال‌تر کردن بخش های تولید، کشت، فرآوری و صادارت گیاهان دارویی در استان، معرفی توانمندی های استان جهت جذب سرمایه گذار در کلیه امور مربوط به گیاهان دارویی و ارتقاء دانش عمومی مردم از موضوعات گیاهان دارویی از اهداف برگزاری این همایش است.
وی ادامه داد: محورهای این همایش با تأکید بر جنبه های کاربردی شامل علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، داروسازی ، پزشکی و دامپزشکی، بیوتکنولوژی، فرآوری و بازرگانی خواهد بود.
به گفته حسینی منفرد، براساس پیگیری های انجام گرفته این همایش در محل دانشکده داروسازی زنجان و با برنامه های جانبی از جمله کارگاه‌های گیاهان دارویی و نمایشگاه صنایع وابسته برگزار خواهد شد.
انجمن علمی گیاهان دارویی استان زنجان در فروردین ماه سال گذشته با مشارکت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل منابع طبیعی، دانشگاه زنجان و دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تاسیس شد.
این انجمن با هدف توسعه کمی و کیفی، آموزش، پژوهش، تولید، صادرات و کلیه امور مربوط به گیاهان دارویی و با کمیته های تخصصی تولید و بازار‌یابی، آموزش، پژوهش، علوم پزشکی، بیوتکنولوژی و صنایع تبدیلی فعالیت می کند.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1347
بازدید کل : 5362930
آخرین بروزرسانی:
1 مهر 1396 16:23