بازدید : 218 27 فروردين 1396 15:46 شماره :49621

پارک دوستی بین آذربایجان و ایران در پارس‌آباد ایجاد می‌شود
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:‌ پارک دوستی بین آذربایجان و ایران در پارس‌آباد ایجاد می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، شهامت هدایت درنشست با فرماندار شهرستان پارس‌آباد با اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه جنگلکاری یک میلیون اصله نهال گلدانی در اردبیل تولید و توزیع می‌شود.
وی افزود: مرکز ایستگاه بذر و نهال پارس‌آباد آماده تولید نهال مورد نیاز شهرداریهاست و برای نخستین بار ایستگاه تـولید بــذر گیاهان دارویی و ایــجاد پارک جنگلی و پارک دوستی بین آذربایجان و ایران و آماده کردن طرح جامع آبخیزداری شهرستان پارس‌آباد است.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد نیز در این جلسه با بیان موقعیت خاص منابع طبیعی و آبخیزداری و جنگل حاشیه رود ارس بیان کرد: با وجود افراد سودجو و فرصت طلب برای تخریب منابع طبیعی و اراضی ملی با هماهنگی تمامی دستگاههای اجرایی نسبت به سایر شهرستانها این گونه اقدامات سودجویانه در پارس‌آباد به حداقل رسیده است.
اکبر صمدی با تشریح اهمیت نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: در راستای تحقق شعار سال تمامی آحاد جامعه و به ویژه مسئولان وظیفه و رسالتی سنگین دارند و باید تلاش شود تا با حمایت از تولید زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را در شهرستان فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی شهرستان پارس‌آباد امسال نسبت به سال گذشته 3 برابر خواهد شد، افزود: با توجه به قابلیتهای بسیار بالا در زمینه منابع طبیعی و جنگل حاشیه رود ارس از منابع طبیعی استان انتظار می‌رود نسبت به مطالعه و ارائه طرحهای مناسب در زمینه منابع طبیعی و آبخیزداری و جنگل‌کاری اقدام کند.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1339
بازدید کل : 5362922
آخرین بروزرسانی:
1 مهر 1396 16:23