بازدید : 197 21 مرداد 1396 15:33 شماره :51844

رفع تصرف بیش از 30 هزار متر اراضی ملی در مهدیشهر
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر گفت: از ابتدای سال 95 تاکنون بیش از 30هزار مترمربع اراضی ملی شهرستان از افراد متخلف و سودجو رفع تصرف شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، حمید رضا عبدوس ، از قلع و قمع یک واحد ساختمانی غیر مجاز در اراضی ملی منطقه پرور شهرستان مهدی شهر خبر داد و اظهار کرد: این رفع تصرف با حکم دادگستری شهرستان مهدیشهر انجام شد.
وی بیان کرد: حسب درخواست اداره منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر مبنی بر یک وجود واحد غیر مجاز مسکونی در منطقه پرور، پرونده در دادگستری شهرستان تشکیل و دستور خلع ید وقلع و قمع این واحد غیر مجاز توسط مقام قضایی صادر شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر ادامه داد: این رفع تصرف با حکم مقام قضایی و با همکاری نیروی انتظامی فولادمحله، با رعایت موازین شرعی و قانونی، پس از تخلیه واحد مسکونی و با استفاده از یک دستگاه لودر ساختمان غیر مجاز کاملا تخریب گردید.
عبدوس برخورد با زمین‌خواری و رفع تصرف از اراضی ملی را در اولویت برنامه های اداره منابع طبیعی عنوان و برعزم راسخ دستگاه متبوع خود مبنی بر برخورد قاطع با متصرفین اراضی ملی و دولتی تأکید کرد.
وی اضافه کرد: منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر با توجه به وظایف اصلی و ذاتی خود، حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی را بر عهده دارد و با متخلفانی که قصد تخریب و کشت در اراضی ملی را داشته باشند، برخورد قانونی می شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر خاطر نشان کرد: دادگاه به‌ عنوان حافظ حقوق عامه و مجری قانون همواره برخورد با زمین‌خواران و متجاوزان به انفال را سرلوحه کار خود قرار داده است.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1329
بازدید کل : 5536139
آخرین بروزرسانی:
1 آبان 1396 15:5