بازدید : 60 20 شهريور 1396 13:33 شماره :52511

افتتاح پروژه آبخیزداری بخش برزک کاشان
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان گفت: بالغ بر یک میلیارد تومان به پروژه‌های مهار سیلاب در بخش برزک و روستای تجره شهرستان کاشان اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، مجید خداپرستان اظهار داشت: در ادامه اقدامات در دستور کار اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان پروژه مهار سیلاب بخش برزک کاشان با اعتبار 570 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس منابع طبیعی کاشان ضمن اشاره به در دستور کار قرار دادن پروژه مهار سیلاب روستای تجره کاشان با اعتبار 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی افزود: پروژه جنگل‌کاری در 100 هکتار و در مناطق برزآباد، فتح آباد و کارخانه سیمان در ادامه سال گذشته با اعتبار 40 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در دستور کار قرار گرفته است.
خداپرستان با بیان اینکه 300 میلیون تومان از اعتبارات استانی به مطالعات آبخیزداری تخصیص داده شده است، خاطرنشان کرد: 200 میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی به جهت اجرای پروژه‌های آبخیزداری تخصیص داده شده است.
وی ضمن اشاره به 80 هکتار بیابان زدایی با اعتبار 30 میلیون تومان در مناطق آب شیرین و قولولو تصریح کرد: به جهت گشت و مراقبت نیز 150 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
رئیس منابع طبیعی کاشان ضمن اشاره به اجرای پروژه‌ها در حوزه مراتع با کپه‌کاری، آبرسانی و محافظت ابراز داشت: در حوزه کپه‌کاری، آبرسانی و محافظت نیز 25 میلیون تومان اعتبار ویژه 50 هکتار در نظر گرفته شده است.
خداپرستان ضمن اشاره به تولید نهال ویژه هفته منابع طبیعی در شهرستان کاشان بیان کرد: 20 هزار اصله درخت ویژه هفته منابع طبیعی در شهرستان کاشان تولید و عرضه می‌شود.

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1195
بازدید کل : 5362790
آخرین بروزرسانی:
1 مهر 1396 16:23