بازدید : 239 19 مهر 1396 15:26 شماره :53131

بازدید جانشین فرمانده نیروی انتظامی از غرفه یگان حفاظت سازمان جنگل ها
 
صبح امروز (چهارشنبه) جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور به مناسبت هفته نیروی انتظامی از غرفه نمایشگاهی  یگان حفاظت  سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور در محل پلیس پیشگیری دیدن کرد.
سردار مومنی با حضور درغرفه یگان حفاظت سازمان جنگل ها از دستاوردها،  اقدامات، تجهیزات و امکانات  پیشگیری و مقابله  با آتش سوزی جنگل ها و مراتع و همچنبن جلوگیری از تخریب و تصرفات درمنابع طبیعی دیدن کرد.
 
 
 سرهنگ قاسم سبزعلی فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها در گفت و گوی کوتاه  تلفنی با مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها از بازدید جانشین فرمانده نیروی انتظامی از غرفه یگان حفاظت سازمان جنگل ها خبر داد و گفت: سردار مومنی بر اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از تصرفات منابع طبیعی و زمین های ملی تاکید نموده و خواستار بهره گیری بیشتر از ظرفیت های نیروی انتظامی جهت حمایت از یگان حفاظت منابع طبیعی شدند.
گفتنی است سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی در گردهمایی بزرگ یگان‌های حفاظت و رده های تابعه پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: با تلاش ستاد کل، ناجا و وزارت کشور یگان ها تشکیل شده است و یگان ها عملکرد خوبی داشته اند از جمله رفع تصرف یک هزار هکتار از جنگلها و مراتع، ۱۵۱۵ هکتار رفع تصرف اراضی از عملکرد شاخص این یگان‌هاست.
در این مراسم به سرهنگ سبزعلی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور از سوی فرماندهی ناجا بواسطه عملکرد بسیار خوب کارکنان و فرماندهان خدوم وزحمت کش یگان حفاظت سازمان جنگلها و ادارات منابع طبیعی کشور لوح تقدیر اعطا شد.

 


|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 1188
بازدید کل : 5536033
آخرین بروزرسانی:
1 آبان 1396 15:5