پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رییس سازمان جنگل ها برای بازدید از پروژه‌های منابع طبیعی عازم اصفهان شد
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 294 14 آذر 1397 11:4 شماره :54484

رییس سازمان جنگل ها برای بازدید از پروژه‌های منابع طبیعی عازم اصفهان شد
 

خلیل آقایی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای بازدید از پروژه های منابع طبیعی امروز – چهارشنبه - عازم اصفهان شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها،  مهندس آقایی با ورود به مرکز این استان به منطقه شرق اصفهان، دشت سجزی می رود تا از طرح  جنگل کاری 10 هزار هکتاری این منطقه بازدید نماید.

دشت سجزی در شرق استان اصفهان محل تولید ریزگرد است و اگر با کاشت نهال مهار نشود،  تهدیدی جدی برای شهر اصفهان خواهد بود از اینرو تمام تلاش منابع طبیعی استان اصفهان این است که بتواند با کاشت نهال و ایجاد پوشش گیاهی حاشیه امنی برای شهر اصفهان و مردمان مجاور این دشت ایجاد کند.

 رییس سازمان جنگل ها پس از بازدید از طرح جنگل کاری سی ، عازم شهرستان لنجان می شود تا از طرح های آبخیزداری این منطقه بازدید کند.

سفر به شهرستان فلاورجان و دیدار با نمایندگان مجلس از دیگر برنامه های سفر رییس سازمان جنگل هاست.

پایان بخش برنامه خلیل آقایی در اصفهان، شرکت در شورای مدیران و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستان های اصفهان است.  

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 2621
بازدید کل : 5930995
آخرین بروزرسانی:
4 اسفند 1397 17:35