پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اعلام فراخوان برگزاری مسابقه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در استان البرز
آیا می دانید با اجرای عملیات آبخوانداری سالانه در هر هکتار 1000 متر مکعب آب بیشتری در زمین نفوذ می کند.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه 9 تن در هر هکتار از میزان فرسایش خاک کم می شود.  |  آیا می دانید با اجرای عملیات آبخیزداری سالانه در هر هکتار 530 مترمکعب آب بیشتری به زمین نفوذ می کند.  |  🌳 همیار طبیعت باشیم 🌳
بازدید : 107 18 دی 1397 15:0 شماره :55735

اعلام فراخوان برگزاری مسابقه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در استان البرز

 

اداره کل منابع طبیعی استان البرز به مناسبت هفته منابع طبیعی فراخوان برگزاری مسابقه با موضوع "آیا می دانید حفظ و توسعه پوشش گیاهی می تواند به تولید و ذخیره آب کمک کند؟" اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی استان البرز- در راستای امضای تفاهم نامه همکاری فیمابین اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و اداره کل منابع طبیعی، مسابقه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری سال 1397 با موضوع: آیا می دانید حفظ و توسعه پوشش گیاهی می تواند به تولید و ذخیره آب کمک کند؟ و با محور ویژه "ایران کشوری خشک و نیمه خشک است. پیشنهاد و راهکار شما برای حفظ پوشش گیاهی و منابع آب چیست؟" برگزار می گردد.

براساس این گزارش با توجه به اهمیت حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست و نقش مهم آموزش و پرورش در امر خطیر حفـاظت از عرصه های ملی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با همکاری سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز مسابقه هفته منابع طبیعی را ویژه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی با توجه به زمان بنـدی انجام شده (شـروع فراخوان 15/10/97  پایان فراخوان 20/11/97 و تقـدیر از برگزیدگان دانش آموزی مسابقات در هفته منابع طبیعی (۲۱- ۱۵ اسفندماه 97) برگزار می نماید.

دانش آموزان علاقمند در این مسابقه می توانند آثار منتخب خود را تا تاریخ مقرر با ذکر مشخصات کامل از قبیل نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی، تلفن ثابت، شماره همراه و نام و نشانی و تلفن مدرسه به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های تابعه استان که نشانی آن ها در پوستر مربوطه درج گردیده است ارسال نمایند.

این مسابقه با حمایت مالی شرکت صنایع ماشین های اداری (مادیران) از همیاران طبیعت اجرا و به 100 اثر برتر لوح تقدیر و جوایز ارزنده  اهداء خواهد شد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید
بازدید روز : 5105
بازدید کل : 5625076
آخرین بروزرسانی:
26 دی 1397 11:56