هموطن گرامی، آیا می‌دانید بر اساس قانون آتش زدن عمدی جنگل 3 تا 10 سال حبس به همراه دارد.  |  هموطن گرامی آیا می‌دانید بر اساس قانون، آتش‌زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد.
رییس سازمان جنگل ها در نیشابور اعلام کرد:
نتیجه فعالیت سمن ها اثرات خود را در منابع طبیعی و محیط زیست گذاشته است

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور گفت: نتیجه فعالیت سمن ها اثر خود را در منابع طبیعی و محیط زیست گذاشته است که نمونه بارز آن افزایش ارتقای فرهنگ منابع طبیعی، کاهش تجاوز به عرصه های منابع طبیعی و وجود 65هزار همیار طبیعت در سطح کشور است.
باهمکاری سازمان ملل و سازمان‌های منطقه‌ای
نشست توسعه پایدار جنگل در تهران برگزار می‌شود

دفتر اکو در تهران از برگزاری نشستی با موضوع توسعه پایدار جنگل توسط سازمان ملل و سازمان‌های منطقه‌ای در تهران خبر داد.
کاهش 15 درصدی سطح آتش سوزی های مراتع و جنگل های کشور
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشورگفت: سطح آتش سوزی مراتع و جنگل ها از فروردین تا پایان مرداد امسال 15 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.
رئیس سازمان جنگل ها اعلام کرد؛
اختصاص 2 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های آبخیزداری کشور

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و اآخیزداری کشور از اختصاص 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.
وزیر جنگل، محیط زیست و آب رومانی در سازمان جنگل ها :
قاچاق چوب و بهره برداری بی رویه، چالش های اساسی در مدیر یت جنگل رومانی است

وزیر جنگل، محیط زیست و آب کشور رومانی گفت: یکی از بزرگترین چالش های اساسی در مدیریت جنگل رومانی، بهره برداری بی رویه از جنگل و قاچاق چوب است.
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب‌سایت چیست؟
logo-neda
اخبار
معاون امور جنگل سازمان جنگل ها منصوب شد | بازدید :1030
خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز سه شنبه طی حکمی مهندس عباسعلی نوبخت را در حوزه معاونت امور جنگل جایگزین مهندس بهزاد انگورج کرد.
خلیل آقاجانلو به عنوان مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان معرفی شد | بازدید :1043
جلسه تودیع و معارفه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان چهارشنبه گذشته با حضور مهندس نگهدار اسکندری، مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد.
مشاورامورمجلس سازمان جنگل ها منصوب شد | بازدید :1004
خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حکمی علی ایرانپور نماینده دوره قبل مجلس شورای اسلامی را به سمت مشاور حقوقی و امور مجلس منصوب کرد.
مدیرکل دفتر تحول اداری سازمان جنگل ها منصوب شد | بازدید :1100
طی حکمی از سوی مهندس خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، مهندس نوراله کوچ پیده به عنوان مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب شد.
سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی منصوب شد | بازدید :803
طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، حسن وحید به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان شمالی منصوب شد.
سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر معرفی شد | بازدید :805
طي حكمي از سوي آقاي مهندس جلالي معاون وزير جهاد كشاورزي و رئيس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري كشور، مهندس سهیل مهاجری به عنوان سرپرست اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهر منصوب شد.
سرپرست جديد اداره كل منابع طبيعي وآبخيزداري استان يزد منصوب شد | بازدید :1431
طي حكمي از سوي آقاي مهندس جلالي معاون وزير جهاد كشاورزي و رئيس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري كشور، مهندس محمد رضا آخوندي به عنوان سرپرست اداره كل منابع‌طبيعي و آبخيزداري استان يزد منصوب شد.
تودیع و معارفه مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز | بازدید :3452
طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز معرفی شد.
طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها
مدیرکل دفتر فنی امور مراتع معرفی شد  | بازدید :2365

صبح روز سه شنبه یازدهم آبان ماه طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مهندس ابوالفضل یاوری به عنوان مدیرکل دفتر امور مراتع معرفی شد.
با حکم رییس سازمان جنگل ها؛
سرپرست منابع طبیعی لرستان معرفی شد | بازدید :2818

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، مهندس اردشیر نجفی را به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان معرفی و منصوب کرد.
روستای ولی‌کندی درمحاصره شن‌های روان/«بورالان» بهشتی که بیابان شد | بازدید :40
روستای ولی کندی دشت بورالان به همراه ۳۱ روستای دیگر این منطقه سالهاست با مشکل شن های روان دست و پنجه نرم می کنند مشکلی که برای رفع آن ساکنان این منطقه چشم انتظار توجه مسئولان هستند
رفع تصرف بیش از 11/5 هکتار از اراضی ملی شهرستان عنبرآباد | بازدید :36
رئیس پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عنبرآباد از رفع تصرف بیش از11/5 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
عدم تخصیص بموقع اعتبار، آسیب های جدی را به بخش منابع طبیعی وارد می‌کند | بازدید :39
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در جلسه شورای هماهنگی این اداره کل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: از آنجائیکه منابع طبیعی به عنوان بخش زیر بنائی مطرح می باشد و اجرای پروژه های منابع طبیعی و حفاظت از اراضی ملی نقش بسیار مهمی را در توسعه و پیشرفت اقتصادی ایفا می کند، عدم تخصیص بموقع اعتبار برای اجرای این پروژه ها آسیب های جدی را به این بخش وارد می نماید.
رفع تصرف بیش از 283 هکتاراز اراضی ملی در شهرستان كنگان | بازدید :33
رییس منابع طبیعی وآبخيزداري شهرستان كنگان گفت: رفع تصرف بیش از 283 هکتار اراضی ملی از دست متصرفین در شهرستان کنگان صورت گرفته و راي قطعي به نفع دولت صادر گرديده است.
اجرای پروژه مدیریت چرا در سطح مراتع استان البرز  | بازدید :36
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از اجرای پروژه مدیریت چرا در سطح استان خبرداد و افزود: نیروهای یگان حفاظت اداره کل و شهرستانهای تابعه به صورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه می باشند.
آبگیری سازه های آبخیزداری در اولین بارش پاییزی  | بازدید :48
معاون آبخیزداری اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان هرمزگان گفت: در پی اولین بارندگی پاییزی سال جاری در روزهای آغازین مهرماه در منطقه بشاگرد سازه های آبخیزداری آبگیری شدند.
آتش سوزی پاسارگاد مهار شد | بازدید :52
مدیرکل منابع طبیعی استان فارس از مهار آتش سوزی بزرگ منطقه پاسارگاد خبر داد.
تشکیل 258 پرونده تخلف برای متصرفین اراضی ملی | بازدید :68
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی از تشکیل 258 فقره پرونده تخریب و تصرف در اراضی ملی به مساحت شش هزار و 259 هکتار توسط این اداره کل در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
پیشگیری از تصرف 1745 هکتار از اراضی استان زنجان | بازدید :64
مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان به پیشگیری از تصرف 1745 هکتار از اراضی استان خبر داد و گفت: با متصرفان به‌ شدت برخورد می شود.
اجرا و تکمیل پروژه های آبخیزداری، در انتظار تخصیص اعتبار | بازدید :75
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه گفت: کمبود اعتبارات باعث به تعویق افتادن اجرای پروژه های آبخیزداری گردیده که چنانچه این اعتبارات بموقع تخصیص داده شود عملیات آبخیزداری با سرعت بیشتری به مرحله اجرا درمی‌آید.
رییس سازمان جنگل ها در نیشابور اعلام کرد:
نتیجه فعالیت سمن ها اثرات خود را در منابع طبیعی و محیط زیست گذاشته است | بازدید :226

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور گفت: نتیجه فعالیت سمن ها اثر خود را در منابع طبیعی و محیط زیست گذاشته است که نمونه بارز آن افزایش ارتقای فرهنگ منابع طبیعی، کاهش تجاوز به عرصه های منابع طبیعی و وجود 65هزار همیار طبیعت در سطح کشور است.
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان جنگل ها برگزار شد | بازدید :90
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ذکر یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی صبح امروز در سالن اجتماعات سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد.
برگزاری جلسه کانون تخصصی بسیج در سازمان جنگل ها | بازدید :383
همزمان با هفته دفاع مقدس چهارمین جلسه کانون تخصصی بسیج کارکنان منابع طبیعی در سازمان جنگل ها برگزار شد.
هیأت وزیران با اختصاص 3000 میلیارد ریال اعتبار برای نجات دریاچه ارومیه موافقت کرد | بازدید :131
در جلسه روز یکشنبه هیات وزیران که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، موافقت شد که 3000 میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌ها و پروژه‌های مصوب کارگروه نجات دریاچه ارومیه در سال 1395 تخصیص یابد.
بهره برداري از گون زارهاي استان ایلام آغاز شد | بازدید :175
بهره برداري از گون زارها و تولید کتیرا براي نخستین بار در سطح 20 هكتار از عرصه های منابع طبیعی استان ایلام آغاز شده است.
باهمکاری سازمان ملل و سازمان‌های منطقه‌ای
نشست توسعه پایدار جنگل در تهران برگزار می‌شود | بازدید :444

دفتر اکو در تهران از برگزاری نشستی با موضوع توسعه پایدار جنگل توسط سازمان ملل و سازمان‌های منطقه‌ای در تهران خبر داد.
پنجمین نشست سازمان های مردم‌ نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور برگزار می شود  | بازدید :234
پنجمین نشست فصلی شبکه سازمان های مردم‌ نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور با موضوع تصویب متن نهایی اساسنامه شبکه‌های استانی و ملی ششم تا هشتم مهرماه در نیشابور برگزار می شود.
کاهش 15 درصدی سطح آتش سوزی های مراتع و جنگل های کشور | بازدید :461
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشورگفت: سطح آتش سوزی مراتع و جنگل ها از فروردین تا پایان مرداد امسال 15 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.
راهکار حفظ منابع طبیعی، مشارکت مردم است | بازدید :321
معاون امور جنگل های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: راه حل حفظ منابع طبیعی و جنگل ها، مشارکت همه مردم است که باید با قوت دنبال شود.
خبر این بار هم کوتاه بود/ افراز رفت | بازدید :374
سیاوش افراز مدیرکل چهار سال پیش امور مالی سازمان جنگل ها بر اثر ایست قلبی دیده از جهان فروبست. بنده خدا سن چندانی هم نداشت، تازه بازنشست شده بود اما چه می شود کرد، قطار آخرت که با سرعت برق و باد می تازد او را هم با خود به دیار باقی برد.
آمار بازدید
بازدید روز : 2422
بازدید کل : 3687504
آخرین بروزرسانی:
7 مهر 1395 15:49