رئيس مجلس شورای اسلامی بر اجراي طرح هاي آبخيزداري تاکید کرد و گفت: اقدامات آبخیزداری در کنترل سيلاب هاي اخير بسيار موثر و مهم بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور- سیدمحمدتقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم در حضور جمعی از مسئولان اجرايي، تشکلها و نهادهاي صنفي، فرهنگي، مذهبي و ورزشي، فعالان اقتصادي و خيران، با دکتر علی لاريجاني رئیس مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ديدار و گزارشي از فعاليت هاي نوروزي، و اقدامات این اداره کل در مديريت، کنترل سيل و اجرای طرح های آبخیزداری ارائه داد. 

 رئيس مجلس اجراي طرح هاي آبخيزداري را در کنترل سيلابهاي اخير بسيار موثر و مهم ارزيابي کرده و از مسئولان استان خواست سهم قم را از منابع اختصاصي به اين امر از صندوق توسعه ملي پيگيري کنند.

 

 لاريجاني در ادامه، با تجليل از نوع دوستي مردم قم در کمک به هموطنان سيل زده، تلاش هاي دستگاههاي خدمت رسان و امدادي و نيروهاي مسلح از جمله ارتش را در مناطق سيل زده بسيار خوب ارزيابي و با استقبال از رويکرد مسولان استان به نيازهاي اساسي مردم مناطق سيل زده، بر تمرکز و استمرار فعاليت ها و خدمات مردمي و دولتي تا رفع کامل آنها تاکيد کرد.