در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه، گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، روابط عمومی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور موفق به دریافت تندیس ستاره ملی روابط عمومی ایران شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران عصر روز چهارشنبه  ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۸ با حضور استاندار تهران،‌ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اندیشمندان و دست اندرکاران علم روابط عمومی در مجموعه تلاش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این رویداد، روابط عمومی‌های برتر در بخش‌های ستاره ارتباطی مردمی، ستاره ملی، ستاره طلایی، ستاره شایستگی، ستاره ماندگار روابط عمومی برگزیده شدند.

روابط عمومی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با ارائه مستندات و گزارش‌های عملکردی از اجرای کمپین اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی آبخیزداری و آبخوانداری از محل صندوق توسعه ملی، مراحل داوری را با موفقیت طی نمود و با بررسی و رای هیئت داوران "ستاره ملی  روابط عمومی" در سال ٩٧ را کسب نمود.

بر اساس این گزارش، مهندس رضا نیکدخت معاون دفتر روابط عمومی سازمان جنگل‌ها به نیابت از مهندس عباس سمیعی مدیر کل این دفتر، تندیس ستاره ملی را از مسئولان برگزاری این جشنواره دریافت کرد.