فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران- ساری از مجروح شدن یکی از جنگلبانان شهرستان نور در درگیری با قاچاقچیان چوب خبر داد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری - سرهنگ خورشیدی ضمن بیان این مطلب به تشریح این اتفاق پرداخت و افزود: در ظهر روز شنبه (98/3/18) ساعت 14:30 طی گزارشی از مامورین یگان حفاظت شهرستان نور مطلع شدیم که یکی از جنگلبانان به نام عبدالمناف حسینی که در شرکت توسعه جنگل های شمال مشغول به فعالیت است با دو تن از قاچاقچیان چوب که در حال قطع درخت بودند درگیر شده و از ناحیه ی آرنج دست راست با ضربه تبر دچار شکستگی گردید که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

وی در این خصوص افزود: قاچاقچیان از صحنه متواری شدند و پرونده مورد نظر تنظیم و جهت دستگیری آنان از دادستان محترم دستور قضایی اخذ گردید. 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری اعلام کرد: هویت قاچاقچیان چوب شناسایی شده است و دستگاه قضایی و امنیتی در حال پیگیری موضوع هستند و عبدالمناف حسینی در حال حاضر برای درمان در  بیمارستان بستری و حال عمومی این جنگلبان مساعد می باشد.

سرهنگ خورشیدی در خاتمه گفت: مردم هرگونه اخبار مبنی بر قاچاق چوب، تخریب و تجاوز به عرصه‌های منابع ملی از سوی قاچاقچیان را با شماره تلفن شبانه روزی و رایگان ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع گزارش دهند.

گفتنی است فرماندار به همراه مسئولین منابع طبیعی با حضور در بیمارستان از عبدالمناف حسینی جنگلبان نوری عیادت کردند.