در حکمی از سوی مهندس خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری مهندس ترحم بهزاد سرپرست دفتر فنی مرتع شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، بهزاد با سایه روشن های مرتع بیگانه نیست زیرا دو دهه در این حوزه کار می کند. او فارغ التحصیل دانشگاه تهران است و رشته تحصیلی اش مرتع و آبخیزداری است.

پیش از این ابوالفضل یاوری سمت مدیر کلی این حوزه را داشت که اکنون جایش را به ترحم بهزاد داده است.


متن حکم صادره از سوی رییس سازمان جنگل ها بدین شرح است:

 

جناب آقای ترحم بهزاد

سلام علیکم

با عنايت به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم آبخيزداري، امور مراتع و بيابان به موجب اين حكم به سمت سرپرست دفتر امور مراتع منصوب مي‌شويد.                        

اميد است با اتكال به خداوند قادر متعال و بهره گيري از تقواي الهي، مديريت جامع و كارآمد و رعايت قانون با استفاده از كليه ظرفيت ها، استعدادها و نيروهاي متخصص و متعهد در راستاي اهداف سازمان به ويژه راهبرد جامع نگري در حوزه آبخيز و مشاركت مردم با رويكرد اصلاح و احياء مراتع و گياهان دارويي در قالب طرح‌هاي مرتعداري، نظارت و ارزيابي مستمر طرح‌هاي مرتبط و مهار عوامل ناپايداري و تخريب مراتع گام‌هاي مؤثري برداريد.

توفيق روز افزون جنابعالي را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و پيشبرد برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه منابع طبيعي از خداوند قادر مسئلت دارم.

 

خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور