یازدهمین جلسه ستاد هماهنگی طرح های آبخیزداری با حضور روسای ادارات منابع طبیعی شهرستان های اشنویه، پیرانشهر، شوط و سردشت به منظور ارائه  گزارش از میزان پیشرفت فیزیکی طرح های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی برگزار شد.

در این جلسه دکتر قاسمی معاون آبخیزداری اداره کل  منابع طبیعی آذربایجان غربی با اشاره به کندی برخی طرح ها در شهرستان سردشت و اشنویه بخصوص در بخش بیولوژیکی خواستار صدور اخطار کتبی به پیمانکاران برای تسریع در اجرای روند پروژه ها شد. در این میان روسای ادارات با اشاره به وضعیت اقلیمی و شرایط جوی که دمای هوا پایین تر ازحد نرمال است، علت کندی طرح های بیولوژیکی در این شهرستان ها را اعلام کردند.

در این جلسه مقرر شد با هماهنگی اداه آموزش و ترویج اداره کل؛ تسهیلگران ترویج با حضور بیش از پیش در حوزه های آبخیز با روستاییان و عرصه نشینان ارتباط برقرار کرده و فرآیند مثبت اجرای طرح های آبخیزداری را برای آنان هر چه بیشتر تشریح کنند.

همچنین در این جلسه هوشنگ داداش زاده رییس روابط عمومی اداره کل در خصوص عقد قرار داد با صدا و سیمای مرکز استان و اطلاع رسانی از طرح های آبخیزداری گزارش داد. 

داداش زاده گفت: خوشبختانه پس از دریافت اعتبار روابط عمومی از محل صندوق توسعه ملی، پیش نویس قرارداد اجرای برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی تا سقف 650 میلیون ریال امضاء شده و غیراز آن نیز دو برنامه تلویزیونی مشارکتی تا سقف 200 میلیون ریال با صدا و سیمای مرکز آذربایجانغربی مورد تفاهم قرار گرفته است.

این مسئول روابط عمومی در خصوص زیر نویس تلویزیونی و پیام  های رادیویی خاطر نشان کرد تاکنون  بالغ بر 150 میلیون ریال عقد قرارداد شده است.